Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cricket & Muma - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Baby danca pa ty jam broke
Plag e hapun sikur u kon
The way you dance hala n mene e kom
The way you dance hala n mene e kom

Tani malli djeg si vullkan
E tani malli djeg si vullkan
The way you dance hala n mene e kom
The way you dance hala n mene e kom

E di ama
A e din sa keq mke lon
Po kujt me ja thon
Qe kjo zemer qan

E di ama
A e din sa keq mke lon
Po kujt me ja thon
Qe kjo zemer qan

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Fala
Krejt ti fala..
Dashni nuk ka ma
Per ty o fjala

Pishmon su bona
I dhash te tana
Edhe ni dance ani ama
Edhe ni dance ani ama

Tash vetem jam en dhome
Me mungon e qaj me lot
Ky shtrat akull i ftoht
Ky shtrat akull i ftoht

Tash vetem jam en dhome
E cigaren dhez me lot
Nuk e du mo ket bote
Nuk e du mo ket bote

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone


Ky tekst u dërgua nga AdrianCricket & Endrit Mumajesi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/04/2021
Muzika: Cricket & Endrit Mumajesi
Teksti: Endrit Mumajesi
Produksioni: Cricket


Cricket & Muma - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Cricket & Muma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

3
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente 0