TEKSTESHQIP

Cricket, Muma & Dafina Zeqiri
Pa Ty (Remix)
Lyrics

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Baby danca pa ty jam broke
Plag e hapun sikur u kon
The way you dance hala n mene e kom
The way you dance hala n mene e kom

Tani malli djeg si vullkan
E tani malli djeg si vullkan
The way you dance hala n mene e kom
The way you dance hala n mene e kom

E di ama
A e din sa keq mke lon
E kujt me ja thon
Qe kjo zemer qan

E di ama
A e din sa keq mke lon
Po kujt me ja thon
Qe kjo zemer qan

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Fala
Krejt ti fala..
Dashni nuk ka ma
Per ty o fjala

Pishmon su bona
I dhash te tona
Edhe ni dance ani ama
Edhe ni dance ani ama

Tash vetem jam en dhome
Me mungon e qaj me lot
Ky shtrat akull i ftoht
Ky shtrat akull i ftoht

Tash vetem jam en dhome
Pi cigaren dhez me lot
Nuk e du mo ket bote
Nuk e du mo ket bote

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

DËRGOI: