TEKSTESHQIP

Culimusik
Moter
Lyrics
(Feat. Sanimete Krasniqi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moter" kënduar nga Culimusik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Publiku shqiptar çmon shumë edhe aspektin viziv, ndaj materiali muzikor u përcoll tek shikuesit i përpunuar mjaft mirë me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 27 Shkurt 2020.