Cyanide

Bimbimma Dhe Cyanide Sjellin Këngën E Tyre “Popullin Tim”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-03-2016]
Dy reperët tanë të njohur Bm Bimma & Cyanide kanë mbledhur forcat së bashku për të sjellë në treg një këngë mjaft të fuqishme dhe me një meazh mjaft thumbues.

Kënga titullohet "Popouulin tim" e ndërsa është pjesë e albumit më të ri të Cyanide.

Kjo këng flet për gjendjen e popullit, politikën ,ndryshimet në muzikë, showbiz dhe shumë probleme të ndryshme në vend.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Bimbimma Dhe Cyanide Sjellin Këngën E Tyre “Popullin Tim”


Komente 0