Cyanide

Cyanide, Albumi I Ri “Id Ego Super Ego”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-01-2013]
Rapperi i njohur nga Gjakova Cyanide a.k.a Dr Jet ka postuar ne profilin e tij zyrtar ne facebook te dhena per albumin e tij te ri qe vjen per fansat ne vitin 2013. Albumi quhet "ID EGO SUPER EGO". Ashtu sikurse albumi "IDIOKRACI" qe ishte teper i sukseshem dhe me kuaitet teper te mir pritet qe dhe ky album te jet i tille. Fansat e tij jane teper te etuizjasmuar per kete lajm dhe presin me padurim kenge prej tij, por ai ka bere te ditur qe nuk do kete kenge para se te nxjerre albumin. Para pak ditesh ai ka postuar ne facebook nje Demo te kenges se tij "BOY".
 (Teksteshqip)


  Cyanide - Boy [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: UNIKATILEKomente 0