Cyanide

Cyanide, Publikohet Kënga “Njeke”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-03-2013]
Reperi i njohur shqiptar, Cyanide, ka publikuar projektin e tij të ri. Është kënga “Njeke” ajo që e sheh të rikthyer reperin në skenën muzikore shqiptare.
Kënga e cila ka një tekst me tematikë reale, pa vetura të shtrenjta dhe shumë të holla, është pritur që në orët e para të lansimit shumë mirë nga publiku.Rreth 100 mijë klikime ka arritur t’i grumbullojë kënga e re pa vdieoklip e reperit dhe atë brenda 24 orëve.

Kënga “Njeke” vjen pas albumit të fundit të lansuar nga Cyanide, “Idiokraci”.
 (Telegrafi)

Cyanide, Publikohet Kënga “Njeke”

  Cyanide - Njeke [Teksti dhe Klipi]

Komente 0