Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide Risjell “Dream Of Kosova”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[05-06-2014]
Reperi nga Gjakova, Cyanide, ka publikuar këngën "iDream of Kosova" së bashku me reperin tjetër nga TBA, N.A.G.

Në fakt, kjo këngë është ajo e Cyanides dhe B52 "Dream Of Kosova", ku Cyanide këndon tekstin e njejtë.Në këtë këngë, vet Jetmiri (Cyanide)
 (facebook.com/OFFICIALCYANIDE)


      Cyanide - Idream Of Kosova (Feat.N.A.G) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: AlbiShowKomente 0