Cyanide

Cyanide Risjell “Dream Of Kosova”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-06-2014]
Reperi nga Gjakova, Cyanide, ka publikuar këngën "iDream of Kosova" së bashku me reperin tjetër nga TBA, N.A.G.

Në fakt, kjo këngë është ajo e Cyanides dhe B52 "Dream Of Kosova", ku Cyanide këndon tekstin e njejtë.Në këtë këngë, vet Jetmiri (Cyanide)
 (facebook.com/OFFICIALCYANIDE)

Cyanide Risjell “Dream Of Kosova”

  Cyanide - Idream Of Kosova (Feat.N.A.G) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: AlbiShowKomente 0