Cyanide

Edhe Cyanide Ndjek Me Shumë Interes Botërorin Brazil 2014

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-06-2014]
Reperi shqiptar, Jetmir Hoxha, i njohur si Cyanide, si duket ka filluar të kuptoj nga futbolli.

Në profilin zyrtar në Facebook, Cyanide shpesh poston statuse nga ndeshjet e kampionatit botëror, Brazili 2014.

Kjo "ngjarje" filloi me 13 Qershor, ku Cyanide shkroi "Osht kenaqsi me pa Ket loje", duke i dedikuar sfidës Brazil-Kroaci.Para disa ditëve, Jetmiri e nxorri edhe këtë status "Shiptart qe jetojn ne Amerike edhe pom sillen me ndrresa te Gjermanit, lypin shpulla gojes", si dhe "Quditna qysh ka mrri Belgjika dej ktu. Tu lujt pa pik ritmi, pa pik teknike!!! Minxi spo pres Amerika mi bo knockout..."

Cyanide dërgoi edhe kritika ndaj holandezit Arjen Robben, i cili stimuloi në ndeshjen ndaj Meksisës. "Arjen Robben is the fucking man."
 (Teksteshqip.Com)

Edhe Cyanide Ndjek Me Shumë Interes Botërorin Brazil 2014

Dergoi: AlbiShowKomente 0