Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide Dhe Gjira Bashkëpunojnë Përsëri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[01-07-2014]
Dyshja e grupit TBA, Cyanide dhe Gjira, kanë sjellur këngën e tyre më të re, e cila titullohet "A po ta don"

Pas këngëve në të kaluarën "Çka din ti për mu" si dhe "Botën e shoh me dy sy", Cyanide bashkëpunoi me Gjirën në albumin e saj të ri.Albumi ku merr pjesë kënga është "Dimi e Patika".

Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruajtur Lena, Gjira & Cyanide, muzikën Press Play, kurse Mix/Master nga Press Play dhe Philly.
 (Teksteshqip.Com)


      Gjira - A Po Ta Don (Remix) (Feat.Cyanide) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: AlbiShowKomente 0