Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cyanide - Qoni Durt Nalt (Version 2)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qoni Durt Nalt (Version 2)".
3. Video është e këngës "Qoni Durt Nalt (Version 2)", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyanide - Qoni Durt Nalt (Version 2)  (Feat. Jeton, B52 & N.A.G)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

Featuring

B52

Featuring

Jeton

Featuring

N.A.G

24/06/2013

2013-06-24T21:32:42+00:00Cyanide
............................................................
Moti sjena ni ej moti sjena pa
Jom kthy veq me thy me do drrasa me qa
E ki famen e shkurt e clikin e lodht
Spotin shum te fort po muziken hala dopt
Dost unë e boj dollarin unë e boj dhe euron
Veq 1 sen se boj kurr sboj kang me BLERON
Me dialekte n'dryshme kujdes aj tmerron
Qaja qika qatje njeri shum e rond
Ti qe paske ngel kush ska ka ti mer
Repera sod jon bo plot me karakter
Do ta njekin femnen e do t'lypin fer
Thojn qe jon gangstera e si fmi kan bo sher
Ska nevoj mu dhez hiq une shoh mrapa tymit
Kta qe vijn okolla kta i shoh me bisht tsynit
Intelektual qe miret me rep
Vlera e tmirav e majn distancen e vet
............................................................

Ref:2x Cyanide
............................................................
Nese doni me pi ey qoni durt nalt
Nese doni me ni ey qoni durt nalt
Nese doni me qi ey qoni durt nalt
Qoni durt nalt dost qoni durt nalt dost
............................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Cyanide:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet