Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.M.K. - Une Jam Mizor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jam Mizor".
3. Video është e këngës "Une Jam Mizor", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Une Jam Mizor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bota Ne Syt E Mi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Une jam mizor , u rrita I till
Isha konviktor, ne nje jete me strategji
Shokt e mi lunin e leviznin me makina
Ama un qetesoesha me aspirina ,
Ishte faji kokes , ishte faji botes
Sdita me e mba ndor at penel
Por u morra me "shoqnin e vertet"
E perfundova gabel
Me rriti familja me tvujtme e munda
Jeten time sot po e gzon rruga
Sepse I till jam , Jam mizor
I respektoja t gjith me zemer n'dor
Sot kush po menon per mu
Askush vec familjes q don me m kthy
Kurr se menoj sepse esht e kot
E tille esht jeta kur je mizor .


Ky tekst u dërgua nga Marjo Klosi
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet