A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

D.U.D.A. - Loja Pam Pam (2003)

D.U.D.A. & Monny - Shqipe Me Dy Kry (2006)

D.U.D.A. - Mallkimi (2007)

D.U.D.A. - I Pavdekshum (2011)

D.U.D.A. - Hip Hopit Ja Shtim Flaken (2016)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019