A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
D.U.D.A.

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  963
  • Origin:
  • Gjilan 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: D.U.D.A. is a very famous singer and songwriter of Hip-Hop music. D.u.d.A me emrin Burim Osmani kreu shkollën e mjeksisë, drejtimi i stomatologjisë në Gjilan. Pasioni i tij për muzikë lindi qysh herët, në moshën fëmijërore. Por me krijimtari dhe interpretime filloi prej vitit 1998-99. Vitet 2001-02 ishin vite pushimi nga skena publike per Duden, pers shkak të problemeve të medha që i ka çdo njeri që merret me këtë profesion. Në lëminë e muzikës Hip-Hop, D.u.d.A formuai edhe grupin “DoubleG Army” qe sot përmban ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Double G Army

(Current leader)

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Hip Hopit Ja Shtim Flaken (2016)

I Pavdekshum (2011)

Mallkimi (2007)

Shqipe Me Dy Kry (2006)

Loja Pam Pam (2003)


» Add A Song »

Aty Ku jon 2g
Jeta Jem
Nano
Ushtari
Farefisi
Farefisi 2
Dielli Pa Rreze
Bojna Show
Skuadra Jone
Pajtimi I Gjaqev

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

2Ton

Genc Prelvukaj

Mc Kresha

Skivi

Ledri Vula

BimBimma

Gold AG

Action Bronson

Lyrical Son

Majk


Tags: D.U.D.A., Duda, D.U.D.A, Double G Army

D.U.D.A. in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019