Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.U.D.A. - Intro (Loja Pam Pam)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Loja Pam Pam)".
3. Video është e këngës "Intro (Loja Pam Pam)", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.U.D.A. - Intro (Loja Pam Pam)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Loja Pam Pam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00duda vjen ruh kur rep bjen se ka si granat per nje nat ta kall at barak karit qe po ma thu emrin tem dost mos kemi problem se qihet nan me qen se jom doble g per kan sni nes belagji un epres me kenaqesi o shqiptafrri mos ju han kari jeni mu vend parit jo si tjer qe rrejn endrojn vec dudes kurgjo su i bojn


Ky tekst u dërgua nga Val;drin
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet