Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - M'fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Version 1 :
M'Falni
per tradhtine qe ju bona
hala kom dashni per ty
po tash pom qihet nona
pse e kem pru ket sen deri qitu
ma mir mu pajtu
sesa mu idhnu
M'Falni per qdo sen qe ju bona
veq edhe ni her tkthena te nona
se Gilani osht ka um mungon
pse niher ti ket sen nuk pe provon
kjo bot u kot kom prit deri sot
per me bo ket kong falje me ju kerku
spo du veten me mashtru
kishe um keni fal mu
pse nuk pe kuptoni jeten tem
pse niher s nderhyni me kqyr sa um dhem
pse nuk boni ni her n jet t huaj ni sen te mir
pse nuk um lini me ardh ngilan
po um keni lidh me zinxhir
e kom prit ket dit
pi qit senet ndrit
tash jom njeri qet mos sjom bandit
spo du mo me bo bit
as spo du kongt mi bo hit
veq mu kthy n gilan pergjithmon
dhe ket problem
secili nga ne ta harron..

Ky tekst u dërgua nga I.n.s.e.c.t.i Gg ArmyPublikimi: 01/12/2003


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0


D.U.D.A. - M'fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'fal".
3. Video është e këngës "M'fal", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.