Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.U.D.A. - Skit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skit".
3. Video është e këngës "Skit", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.U.D.A. - Skit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mallkimi"

Këngë e albumit:

"Loja Pam Pam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00alo alo ku je zemer qe ti ku je a po te rrihet qka je ka bon a po te rrihet qka ka 3 ku je kshtu ku je alo kushje bre ti kadal bre qka po bertet kush je ti moni moni cili mon moni shoki i dudes ey moni po more qysh sju njoh
juve krejt senet me juve i kom me muzik me klipe ka mat fortit jeni qe mere gruje m'fal qe ju pengova ani
alo kush ke bre burri jot a po bre ani zemer ma von te thirri


Ky tekst u dërgua nga M.helmat Mat Fortit
Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet