Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Po Vjen Era Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

DUDA Reptura 3 :

Jam veq une kjo kush a kjo qe spe njoh
Mi ka terru syt nuk po shoh pom thot hajde moh
Me dal naj qeter vend taksirat me met pa men
Tripi jem ishalla nuk tzen, kta e qujn jeta jem
Me qika te mdahja me njerz krejt t'rana
Që nuk jav nin hiq se ku asht dunjanja
Gzuar vllazni kam me juv dasht deri nvdekje
Boll ke me hekje tash jemi pa prekje
Jem ba me milion jem bo me shum trona
Me shum sene tgjona na po vijna natona
Qishtu e ka bohen nona na thirrin me shum tgjona
Sha me bo se gjithmon na jem kanen kampiona
Na jem hiphopi per ty shum i gat shkopi
Double G shum e fort kta nuk e lun topi
Ju e rreni vetin , sën e merrni miletin
Kur se keni shtetin


Ky tekst u dërgua nga Bexho94D.U.D.A.
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2006


D.U.D.A. - Po Vjen Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Vjen Era".
3. Video është e këngës "Po Vjen Era", por nuk këndohet nga D.U.D.A..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga D.U.D.A.:


Komente 0