Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - Lype Se E Gjenë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lype Se E Gjenë".
3. Video është e këngës "Lype Se E Gjenë", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Da Ghost - Lype Se E Gjenë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ma I Charti"

Komente

Asnjë Koment

27/01/2010

2010-01-27T17:21:52+00:00Da Ghost:
verse 1:
yeahh shum kallabllak n'ket qim rep nane
krejt bossat pidh nane mas pidh nane
krejt n'rresht bitch n'rep sko ma ven n'rep ?????________________________________________________
ghost undergrand krejt Prishtina
______ n'shkall tem po shkel neper mina
__________________________________________________________________________________________________________________________________
repit shkrum pi vjen era
e n'shpi um kan n'postera
REF x4:
hajde lype lype se e gjen hajde lype lype se e gjen ...


Ky tekst u dërgua nga Lindi8infinit
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet