Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da Ghost - Outro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro".
3. Video është e këngës "Outro", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Da Ghost - Outro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Ma I Charti"

Komente

Asnjë Koment

06/02/2010

2010-02-06T12:02:15+01:00Da Ghost : outro (INFINIT)
se te kam dashur
po ti sme deshtee
se te kam pritur
po ti sme erdheee aaaa
tash pi unë rri
tash rri unë pi
ku je ti
tash vi pi pi
se te kam pritur (mos ma prish bre)
po ti sme deshte (ma bre mos ma prish)
ooooo
se te kam pritur riitur ritur ritur
hej ma bre qeshtu
opaa jasha opaa maj jasha
oo o oo hajdee
hej (ha) a qeshtu pe lojna
a po bojna REP
jo njeri veq !!!
a t'kujtohet at'her qe na erdh
aj budalla
hehehe
hahaha
po weq qetash spo na vjen
jo bre nonen ...
...........................


Ky tekst u dërgua nga Lindi8infinit
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë