Audio

Da Ghost - 8shja  (Feat. Bizzy & K-master)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/03/2010

2010-03-17T20:36:45

Featuring

K-Master

Këngë e albumit:

"Hip-Hop 2011"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "8shja" kënduar nga Da Ghost.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da Ghost i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...