Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Da Ghost - Ghost Balboa (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ghost Balboa (Remix)".
3. Video është e këngës "Ghost Balboa (Remix)", por nuk këndohet nga Da Ghost.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Da Ghost - Ghost Balboa (Remix) (Feat. Dj Enno & 50 Cent)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Da Ghost

"Ghost Balboa"

Komente

Asnjë Koment

02/07/2010

2010-07-02T08:22:38+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ghost Balboa (Remix)" kënduar nga Da Ghost.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë