Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Dicka Po M'bjen N'men  (Feat. K Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

K-Master

16/09/2012

2012-09-16T14:53:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dicka Po M'bjen N'men" kënduar nga Da Ghost.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Da Ghost i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Da Ghost:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet