Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Dafina Buzhala - Sonte A Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/09/2017

2017-09-02T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Zzap And Chriss

Teksti:

Fero

Video Produksioni:

FilmnationKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonte A Je Ti" kënduar nga Dafina Buzhala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dafina Buzhala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dafina Buzhala:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet