TEKSTESHQIP

Dafina Dauti & Shqipri Kelmendi
Duro Duro
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duro Duro" kënduar nga Dafina Dauti & Shqipri Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u kurua në çdo aspekt, krijimi muzikor është paraqitur tek fansat i realizuar në sferën vizuale me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 9 Mars 2020.
Renditja:
Top 200