Dafina Zeqiri

Upss, Dafinë A Je Ti ?!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-11-2015]
Nuk na vjen shpesh mundësia që të shohim këngëtaret tona pa make up, por herë pas here ato preferojnë që të publikojnë foto edhe kur janë natyrale.

Së fundmi ka qarkulluar në rrjetet sociale një fotografi e këngëtares Dafina Zeqiri ku shihet e pa grmuar dhe në fakt fotoja e nxjerrë atë shumë më të vjetër në moshë.

Kjo është arsyeja që shumë media & portale sot ta postojnë këtë foto të Dafinës me titullin: "Upss, Dafinë a je ti ?!"
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Upss, Dafinë A Je Ti ?!


Komente 0