Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dafina Zeqiri - A E Man N'men

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Man N'men".
3. Video është e këngës "A E Man N'men", por nuk këndohet nga Dafina Zeqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dafina Zeqiri - A E Man N'men  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  29

Muzika & Teksti:

Arianit Palaj

Muzika:

Dafina Zeqiri

Teksti:

Akil Beqiri

Muzika & Teksti:

Varrosi

Orkestrimi:

Avaxus

Produksioni:

BledBeats

Komente

Asnjë Koment

01/03/2019

2019-03-01T12:55:27+00:00[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

[4x]
A e man n'men?
A e man n'men?
A e man n'men ditën kur mle?

Nuk kom dashtë kurgjo prej teje
Kom dashtë diçka për ty
Ndoshta diçka t'mirë për neve
Po ti s'je kan aty
E tash po don mu kthy
E tash po don mu kthy
Masi që u kry

Nuk kom dashtë kurgjo prej teje
Po du mos me t'pa
E mos lyp kurgjo prej meje
Për ty mo nuk ka
Kshtu që t'lutna shko..
Shko, Mos u kthe ma

Krejtë qa ka metë
O ni kujtim i zbehtë
O tu u tretë
O tu, o tu u tretë

Lamtumirë ti the,ma nuk të du
Nuk je ti për mu
Nuk je ti për mu

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

Mos u kthe ti mbrapa
Se kush je ti e kapa
Po po, e kapa
Yeah, yeah
Mos u mundo me bo hapa
Se kurrë nuk kthena mbrapa
Kaq me ty e pata
Tjetërkon e kapa...

Ti je, ti je
Gabimi im ti je
Ti je, ti je
E kaluara ime je

Lamtumirë ti the, ma nuk të du
Nuk je ti për mu
Nuk je ti për mu...

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

[4x]
A e man n'men?
A e man n'men?
A e man n'men ditën kur mle?


Ky tekst u dërgua nga  TonnidasKartolina (7)

17
8
7
6
1
4
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Dafina Zeqiri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet