Official Video

Daim Lala - Lutem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/10/2018

2018-10-25T10:16:05

Teksti:

Fatmir Muja

Muzika & Orkestrimi:

Rrahman Kryeziu
2x
E pamundur osht çdo rrug
Me ardh e me t'puth
E me t'than fshima lotin
Te du PASHA ZOTIN

REF. 2x:
Lutem, Lutem edhe qaj
O Zot a qajn dhe syt e saj

E pamundur Me t'kujtu ehh mos me vajtu
E pamundur Me u kthy dhe me qesh me ty

E pamundur Me t'kujtu ehh mos meeeEeet harru
E pamundur Me u kthy dhe me qesh me ty

REF. 4x:
Lutem, Lutem edhe qaj
O Zot a qajn dhe syt e saj


Ky tekst u dërgua nga Kujtim EbibiKartolina (1)

U krijua nga Dreni 2019-09-23 21:46:27
Lutem edhe qaj
O Zot a qajnë
dhe sytë e saj?

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Daim Lala:

Më Shumë...