A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Daim Lala - Moj Zemer Katile


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/07/2019

2019-07-10T18:06:40

Music:

Rrahman Kryeziu

Lyrics:

Fatmir Muja

Video Production:

BUG Production"Moj Zemer Katile" is a new song recently added in songs archive sung by Daim Lala.
Probably the lyrics to this song will be available very soon, but your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody with the lyrics.
The music video from Daim Lala attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019