Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Bone Zot Kismet (Feat. Xhela Abazi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sonte S'Du Me Fol
Hic Per kerken Tjeter
Sonte du Me Knu
Per Dashnin e Vjeter
Edhe Pse U Ndam
Edhe Pse Ka Shku
Gjithcka Muj Me Ba
Por S'Muj Me Harru

Ndarja Po Ma Ngrin
Gjakun Ne Damar
Hala Po E Du
Si Heren E Pare
Hala Po E Du Prej
Zemres S'Po MDel
Bone Zot Kismet
Met Pa Dhe Nji
Her

REFRENI DAIM LALA
FT XHELA ABAZI

Bone Zot Kismet
Prap Meu Bashku
Kthema At Dashni
Kurr Gjo Tjeter S'Du

Bone Zot Kismet
Prap MeuBashku
Kthema At Dashni
Kurr Gjo Tjeter S'Du

TEKSTI DY

XHELA ABAZI

Sonte Shpirti Jem
Ah Sa Po Ndjen Mall
Se Mungesa Saj
Zemren Po Ma Kall
Edhe Pse U Ndam
Edhe Pse ka Shku
Gjithcka Muj Me ba
Por S'Muj Me Harru

DAIM LALA

Ndarja Po Ma Ngrin
Gjakun Ne Damar
Hala Po E Du
Si Heren E Pare
Hala Po E Du Prej
Zemres S'Po MDel
Bone Zot Kismet
Met Pa Dhe Nji
Here

REFRENI DY XHELA ABAZI
FT DAIM LALA

Bone Zot Kismet
Prap Meu Bashku
Kthema At Dashni
Kurr Gjo Tjeter S'Du

Bone Zot Kismet
Prap Meu Bashku
Kthema At Dashni
Kurr Gjo Tjeter S'Du


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaDaim Lala
Featuring: Xhela Abazi
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/02/2023
Muzika: Rrahman Kryeziu
Teksti: Fatmir Muja


Daim Lala - Bone Zot Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bone Zot Kismet".
3. Video është e këngës "Bone Zot Kismet", por nuk këndohet nga Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Daim Lala:


Komente 0