TEKSTESHQIP

Daim Lala & Buqe Rama
Jam Jetim
Lyrics

Buqja:
Me idhnim jeta m'ka shku
E rre nana jet ka n'dru
Mua dhe me la jetim
E po digjet shpirti immm (2 here)

Veshtir me ty ekam ooh vlla
E n'durt mija nana t'la
Spatem fat ooh vlla i motres
Me u rrit me er te nanes (2 here)

Daimi:
Shkoj te vorri derdhi lot
Kur ne jet nan s'te kam njoft
Un shpesh her e pyes baben
Cila moter nanes perngjan (2 here)

Buqja:
Vllau me sy me shikon
Ja shof lotin si loton
Pse oh zot ti na denove
Prej dynjas na lendove (2 here)

Eja te une ti oh vlla
Mu m'ke moter e m'ki nan
Fotografin n'dor e mban
E per nan lotin se ndan (2 here)

Daimi:
Shkoj te vorri derdhi lot
Kur ne jet nan s'te kam njoft
Un shpesh her e pyes baben
Cila moter nanes i perngjan (2 here)

DËRGOI: