TEKSTESHQIP

Daim Lala
Lutem
Lyrics

2x
E pamundur osht çdo rrug
Me ardh e me t'puth
E me t'than fshima lotin
Te du PASHA ZOTIN

REF. 2x:
Lutem, Lutem edhe qaj
O Zot a qajn dhe syt e saj

E pamundur Me t'kujtu ehh mos me vajtu
E pamundur Me u kthy dhe me qesh me ty

E pamundur Me t'kujtu ehh mos meeeEeet harru
E pamundur Me u kthy dhe me qesh me ty

REF. 4x:
Lutem, Lutem edhe qaj
O Zot a qajn dhe syt e saj

DËRGOI:
INFO
Krijimi muzikor bëhet i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës nga sfera vizuale me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 25 Tetor 2018. Për melodinë dhe për okestracionin është përkujdesur Rrahman Kryeziu, teksa kënga vjen me vargje nga Fatmir Muja.