A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dardan & Mozzik - A Milly


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/05/2019

2019-05-31T15:36:54

Më Shumë Nga

Mozzik

Këngë e albumit:

"Sorry"
[Dardan & Mozzik:]
Milly, Milly
Mister Dardy
Milly, Milly
Mozzik
Qit' Rolex nuk e kini, kini, kini (nuk e keni)
DIOR Sauvage, osht' parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
I kallum gumat Lamborghini-ghini-ghini (Lamborghini)
Albos machen nur Milli-Milli-Mille

[Dardan:]
Qit' sahat nuk e kini-kini-kini (nuk e kini)
DIOR Sauvage, osht parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
Edhe Ferrari s'kini, s'kini, s'kini (s'kini, s'kini)
Kurrë s'ki me pas a Milli-Milli-Mille

Ey, Schatzi, mach ein'n Abgang (Abgang)
Ziki Ziki, ist am Steuer, es macht wrrm-wrrm (wrrm)
Ich erinnere mich noch an den Anfang (Anfang)
Früher die Achter, heute ist die Rolex am Arm dran (Roli)
Volltreffer, ich bin Goldrapper (brr)
Ich verlasse nie mein Rudel (no, no)
Und irgendwann heißt es au revoir
Doch ich hinterlasse meine Spuren (wauh)
Habibi (Habibi, Habibi), bitte red nicht viel
Habibi, jeder kriegt, was er verdient
Habibi, bitte red nicht viel (bitte)
Mercedes Limousin'n ist nicht dein Lebensstil
Stehe mit einem Girl, sie sieht aus wie Nicki Minaj
Habe auf keinen gehört, hab' alles richtig gemacht

Qit' sahat nuk e kini-kini-kini (nuk e kini)
DIOR Sauvage, osht parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
Edhe Ferrari s'kini, s'kini, s'kini (s'kini, s'kini)
Kurrë s'ki me pas a Milli-Milli-Mille

Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille

[Mozzik:]
Ey, ey warte, kein Van Damme (Van Damme)
Ich komm' mit Dardan und bam, bam (bam, bam)
Tu bo lekë, si n'Afganistan
Folin shum për neve, kari s'na han
Ey, shokët n'burg tu ja cu funin zholit (jo jo)
Jeta tyne hala n'dorë të prokurorit
E thirri babën e pyes qysh tek o kursi
Me i çu do lek n'Kosovë e mi nxjerr pi ati muti
??
Nëse je shok i mirë këtu rrin, nëse je shpiun ti qihesh
Este Albana, mit fünf Kilograma (grama)
Kokaina si arabk, tu shkep si Autogramama
Jeta e zezë si Obama (Obama), le ti qihet nana (nana)
Shoki i ngushtë m'ka ra n'burg (yah), ka ra te dogana
S'ka ma mirë se me kon Shqiptar, jasha Kosovë (jasha Kosovë)
Se si na Zoti krijon rrallë, jasha Kosovë (jasha Kosovë)

[Dardan:]
Qit' sahat nuk e kini-kini-kini (nuk e kini)
DIOR Sauvage, osht parfumi-fumi-fumi (është parfumi)
Edhe Ferrari s'kini, s'kini, s'kini (s'kini, s'kini)
Kurrë s'ki me pas a Milli-Milli-Mille

Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Oh, Mille-Mille-Mille
Mille, Mille


Ky tekst u dërgua nga BenxhaminiKartolina (2)

2019-08-11 12:05:58
Ey warte, kein Van Damme
Ich komm' mit Dardan
Und bam, bam (bam, bam)
Tu bo lekë si n'Afganistan
2019-06-01 10:39:57
S'ka ma mirë se me kon shqiptar
Jasha Kosovë, jasha Kosovë
Se si na Zoti krijon rrallë
Jasha Kosovë, jasha Kosovë

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019