Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dario Zela - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37

Syt ti mi ke marre,du me t’pa un cdo dite
Zemren ti ma fal,sdu me tlon un me ik...
Ti prek un duart dhe buzet e tuajjajaj
E me ngadal me thua,zemer pa ty kam frike

Ref
Besom do jemi bashk,asnjeher vetem ti sdo jesh
Shtrengom e fort me mbaj,kur te kesh ftoht pran do me kesh
Uoooo uoououoo
shtrengom e fort me mbaj,asnjeher vetem...
Vetem ti sdo jesh


Te them ktu do jem,ktu do jem per gjith jeten
Me ke syt kam tek ti,un tek ti e kam zemren
Te ndjej si heren e par,kur mu bam boni zemra
Per ty ja vlen sikur ta falja dhe nje jete

Ref
Besom do jemi bashk,asnjeher vetem ti sdo jesh
Shtrengom e fort me mbaj,kur te kesh ftoht pran do me kesh
Uoooo uoououoo
shtrengom e fort me mbaj,asnjeher vetem...

Vetem ti sdo jesh
Dario
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Muzika: Elgit Doda & Alban Kondi
Teksti: Elgit Doda & Alban Kondi


Dario Zela - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Dario Zela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dario:


Komente 0