Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

David Tukiqi & Adriana Ceka - Vatra E Gjithe Shqiperise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vatra E Gjithe Shqiperise".
3. Video është e këngës "Vatra E Gjithe Shqiperise", por nuk këndohet nga David Tukiqi & Adriana Ceka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

David Tukiqi & Adriana Ceka - Vatra E Gjithe Shqiperise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Festivali i 22-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Adriana Ceka

17/11/2006

2006-11-17T05:13:24+00:00Kemi mare per dore djalin e vogel
tek ty shtepi e partise
Plot dashuri vime si bije e nene
tek kjo shtepi e dashur per te gjithe
tek kjo vater e te gjithe Shqiperise

Ja nen driten e kesaj vatre
xhaxhi enver me shoke
na ndriten rrugen drejt lirise
mes dashuri e shoke

Ti do te ritesh bir do te shkosh
ku do te te kerkoje Shqiperia
si vatron ton do kesh gjithmone
shtepine ku lindi partia


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga David Tukiçi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet