Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Sy Me Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Lamtumire e fundit dashuri,
Dhimbjen me te madhe ma dhe ti.
Do mundem une te bej pa ty,
Te doja shume.
Dike tjeter afer mund te kesh,
Sillesh si ai qe s'mund te jesh,
Eshte kujtimi im,
Qe te mundon dhe ty, dhe ty.

Sot,
I kam syte me lot,
Te pres dite e nate,
Dite e nate te pres ty kot.
Zemer kot,
Dhe me shume sonte,
Per ty po vuaj.

Buzeqeshja jote dielli im,
Zeri yt muzik per shpirtin tim,
Dhe s'me vjen keq,
Per c'do moment kur ishim dy.
Dike tjeter afer mund te kesh,
Sillesh si ai qe s'mund te jesh,
Eshte kujtimi im,
Qe te mundon dhe ty, dhe ty.

Sot,
I kam syte me lot,
Te pres dite e nate,
Dite e nate te pres ty kot,
Zemer kot,
Dhe me shume sonte,
Per ty po vuaj.


Ky tekst u dërgua nga  fiona

Denada Bare - Sy Me Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy Me Lot".
3. Video është e këngës "Sy Me Lot", por nuk këndohet nga Denada Bare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:


Komente 0