TEKSTESHQIP

Denisa Laska
Me Fal Ti Zemer
Lyrics

Kur ishim bashke ne te dy
Sa shum te dua te thoja ty
Spata guxim ta shpreh ne sy
Por u largova dhe zemra mu thy.

Ref x2

Me fal ti zemer me fal ti mua
Me fal ti zemer sepse te dua.

Kur u largova ate nate
Jo nuk te zgjova por ika shum large
Gabimin ty te lutem ma fal
Se shum te dua kam shum mall.

Ref x4

Me fal ti zemer me fal ti mua
Me fal ti zemer sepse te dua.

DËRGOI: