A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Depresioni - Prishtina Hot  (Feat. Lil Samee & F-kay)


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/10/2009

2009-10-25T08:40:57

Featuring

F-Kay

Featuring

Lil Samee


jojo this is lil samee f-kay and deprsionn

depresioni

hiti po vjenn me ni koleksion t'ri un e boj unn e bi sa 30 tier mc knoj rap ngoj rap bi rap t rrxojj n rap jena tre shmmek ju bina hot nu bina nxet . Prishtina po thrret ajdeni krejt ajde pini kceni perjetonni lezet umm vinn ferat vet me funa te shkruta sillen ka une e kishe po bojmm kruka un e regji bitin ty ta regji bitin ta ndreqi tripin sonte ki punn me v.i.p ki punn me bosa me shoqe me dosta setra serioza me krevata lacoste jomm v.i.p e v.i.p e lujn rolinn kur hi n club pi deri sa te hupi kontrollin deri sa krejt shkojnn e sjet m asnja une n dor me ni qek e vazhdoj hala

ref;;;


Lyrics submited by Commeta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019