Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu: Lidhja Me Ertemionën Tashmë E Konsoliduar

Nuk ka akoma asnjë votë

[08-08-2012]
Devis Xherahu: ne momentet me te mira, do pushojme ne Palma de Majorka

Per historine e tyre te dashurise kane folur te dy, ish-miss-Shqiperia, Ertemiona Mejdani dhe kengetari i njohur, Devis Xherahu. Por, per sa u perket fjaleve qe qarkullojne se ata aq shume e kane konsoliduar lidhjen, sa jane ne prag te fejeses, Devisi pohon se "ende nuk kemi filluar te mendojme per fejesen, por tani per tani i kemi rezervuar vetes disa pushime te rralla pas dates 20 gusht, pasi do te shkojme te pushojme disa dite ne Palma de Majorka".

Devisi shton gjithashtu: "Ne lidhje me vazhdimesine e historise sone mund te them se historia ime me Ertemionen eshte ne momentet e saj me te mira, dhe ndaj e kemi shijuar ne maksimum kete vere ne cift. Kemi bere plazh disa fundjava ne bregdetin e Jugut shqiptar, pikerisht ne Vlore, Sarande dhe Himare, nderkohe qe Ertemiona feston 22-vjetorin pas disa ditesh dhe une i kam bere dhurate udhetim dyditor ne Venecia. Per sa i perket muzikes, Devis thote se ka realizuar nje kenge surprize ne bashkepunim me Dr. Florin dhe Gent Myftaraj, me te cilen do te konkurroje ne festivalin "Kenga Magjike 2012".
 (panorama plus)Komente mbi këtë artikull