Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kush Ta Mblodhi” Nga Devis Xherahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4
[30-03-2015]
Këngëtari i njohur Devis Xherahu ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Kush ta mblodhi". Ka kohë që Devisi nuk kishte prezantuar videoklip para publikut dhe kësaj here ai është rikthyer."Kush ta mblodhi" është punuar me muzikë nga Adi Hila, e ndërsa tekstin e ka shkruar Rozana Radi.
"Ka kohë që nuk kam ardhur me klip para publikut, ndaj vendosa që kësaj here të vi më ndryshe" - ka thënë Devis për teksteshqip.comVideoklipi i kësaj kënge është punuar nga MAX Production, e ndërsa për styling në klip u kujdes ATELIE GUGI.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Devis Xherahu - Kush Ta Mblodhi [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull