Më mbaj mend (për 1 muaj)


Devis Xherahu - Per Ty Mbarova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Mbarova".
3. Video është e këngës "Per Ty Mbarova", por nuk këndohet nga Devis Xherahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Devis Xherahu - Per Ty Mbarova (Feat. Marly)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika & Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Komente

Asnjë Koment

03/06/2017

2017-06-03T16:00:00+00:00Kur kalon prane meje,
nuk e sheh sa me trazon
me e mira ti je,
Dua nje shikim t'me fali
edhe frymen te ma ndali
ndoshta ti me perket..
Se ajo ritmin do ta ndjej,
vehten nuk e genjej,
nje si ajo nuk gjej,
Se ajo ritmin do ta ndjej
vehten nuk e genjej
si ty nuk gjej

Refreni

Un per ty mbarova
tani e kuptova dhe per vehte
dua te te kem

When I come again I wanna hear you calling my name,
And I nevah tell you what I'm feelin' cuz it's mine Eo-o-o
Yeah miah know dat miah see her again,
Tell her nevah dat miah want her again,
Wine again, me wanna see ya bailando,
Wanna see ya bailando

Muzika: Gent Myftaraj
Orkestrimi: Gent Myftaraj

Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë