TEKSTESHQIP

Devis Xherahu & Eranda Libohova
Parandjenje
Lyrics

Kur te kthehesh perseri
prane meje ti
Fryma jote ngjyrat
do me rizgjoje

dhe atehere Shpirti im
do te rijetoj
parandjenjat jo
nuk me gabojne

Ref.
(nuk te kam ty qe rri prane meje
Mike kam Vetmine
dhe Shoqeri me bejne Dhimbjet
sepse nuk je ti

te gjitha kto e kane nje fund
e kam nje Parandjenje
jo mos me thuaj kur do te vish
me mire surprize te jete )

do te jemi si dikur
vetem une dhe ti
Fatin a do mundem ta ndryshoj
por do kthehemi nje dite
bashke perseri
parandjenjat jo
nuk me gabojne

Ref.
(nuk te kam ty qe rri prane meje
Mike kam Vetmine
dhe Shoqeri me bejne Dhimbjet
sepse nuk je ti

te gjitha kto e kane nje fund
e kam nje Parandjenje
jo mos me thuaj kur do te vish
me mire surprize te jete )

DËRGOI: