TEKSTESHQIP

Devis Xherahu
A Me Degjon?
Lyrics
(Feat. Delinda Disha)

[Devis Xherahu:]
Po ta dije sa te dua
te dua, te dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, Ti pa mua

Ike, krejt papritur ti ike
Nuk e di pse s'me prite
thelle ne zemer me godite
Thuaj, ti te lutem me thuaj
pse me bere te vuaj
Kemi ngelur dy te huaj

2x
Sa me mungon
A me degjon?
Sot zemra ime te kerkon

[REF. 2x:]
Po ta dije sa te dua
te dua, te dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, Ti pa mua

[Delinda Disha:]
Papritur ika une djale
Papritur erdha une djale
Dashurine ti nuk ma fale
Vete me ke largu, yeah
Po ta jap prape ty nji shanc
Hidhe edhe tu nji hap
Guxo edhe ti n'dashni
Uh la la la, baby

[Devis Xherahu:]
Sa me mungon
A me degjon?
Sot zemra ime te kerkon
Sa me mungon
A me degjon?
Sot zemra ime te kerkon

[REF. 2x:]
Po ta dije sa te dua
te dua, te dua
Nuk do rrije dot pa mua
Ti pa mua, Ti pa mua
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, projekti erdhi tek fansat i përpunuar në prizmin vizual edhe me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit është bashkëpunuar me DArt Channel. Videoklipi u publikua më 10 Qershor 2019. Kënga vjen si kompozim nga vetë artisti, tekstin e përgatitën Jorgo Papingji & Delinda Disha, ndërsa orkestrimi është marrë përsipër nga De Vox.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200