Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Aliaj & Nazmije Demolli - Në Faqe Të Historisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Në Faqe Të Historisë" është një këngë e re nga Dhurata Aliaj & Nazmije Demolli.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Dhurata Aliaj & Nazmije Demolli
Publikimi: 09/09/2023
Teksti: Ismajl Fazliu
Muzika: Muhamet Selimi & Driton Fazliu
Orkestrimi: Muhamet Selimi & Drton FazliuDhurata Aliaj & Nazmije Demolli - Në Faqe Të Historisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Faqe Të Historisë".
3. Video është e këngës "Në Faqe Të Historisë", por nuk këndohet nga Dhurata Aliaj & Nazmije Demolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Dhurata Aliaj:


Komente 0