A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dhurata Dora - Like Dat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  957

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/04/2013

2013-04-06T14:20:38

Muzika & Teksti:

Dhurata Dora

Orkestrimi:

2Ton

Video Produksioni:

MAX Production




Eeej Eeej

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it

I like it
Ah ah i like it

Touch down
Move it to the flow
Give me what u got and i give u some much more

Hip down
Shake it to the rap up
Everybody move when i say come & rock up

I know everything they wanna
Lookin what they wanna

Making u crazy slow
Imma do it my way

Dont give a damn what u say
Look what i go to show

Tell me who can love u like me
Tell me who can make u feel like me
You will never ever find someone like me

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like (x2)

SKOM as arsyje ty me tdhan !
Nese ti diqka nuk kupton e nuk e don
SDU As ni fjal un me ta than !
Me fol per sene qe ti fund apet i kupton!

Je mas meje jom perpara teje
Largsin vet vreje
Un e di tash qe sje ti tash edhe ouuu

Tell me who can love u like me
Tell me who can make u feel like me
You will never ever find someone like me

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like (x2)

SHAKE SHAKE SH-SH-SHAKE BONE BONE
QYSH TU KA TEK SHAKE SHAKE SH-SH-SHAKE
Un e boj qysh mu ka tek LIKE SHAKE SHAKE
SH-SH-SHAKE BONE BONE QYSH TU KA TEK
TASH SHAKE SHAKE SH-SH-SHAKE

you know i like it
Yeah you know i like it

Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like (x 2)


Ky tekst u dërgua nga Qendrime Zenelaj



Kartolina (6)

U krijua nga fiori 2019-08-18 09:57:40
Don't give a damn what u say
Look what I got to show
U krijua nga Nina 2018-09-20 09:48:19
Hip down, shake it
to the rap up
Everybody move
when I say come
and rock up
U krijua nga Nina 2018-09-20 09:43:05
Touch down
Move it to the flow
Give me what U got
and I give U some more
2018-09-12 11:02:04
I know everything they wanna
Lookin' what they wanna
Making u crazy slow
Imma do it my way
2018-08-17 13:13:57
You know I like it
Yeah, you know I like it
2018-03-05 16:01:33
Don edhe sdon i like it
Edhe nese sbon yeah know me like it
Rrim deri von i like it
Dont stop till i like it
You got what i like

Krijo Një Kartolinë

STORY



Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019