A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Dhurata Dora - Veq Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  221

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2016

2016-11-26T17:00:02

Muzika:

Cricket

Teksti:

Dhurata Dora
So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Ky tekst u dërgua nga Valentin MehmetiKartolina (5)

2019-08-07 10:37:54
Jo, s'kena qka me prit mo
Hajde bohen bashk na dy
2018-11-04 23:23:24
Nëse e nin veten poshtë
Unë t'ngrehi nalt
Nëse je najher nervoz
T'shti me kesh ty prapë
2018-08-30 09:50:40
Gotën sonte veq
për ty e thej
Don't run away
AMA ni kiss boy
AMA ni kiss
2018-08-17 12:27:03
S'o tu ma ni
Ata s'kan qka thojn
Veq ty po t'du
2018-01-24 17:30:00
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde Hajde rrina edhe pak

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019