Më mbaj mend (për 1 muaj)


Diamond - Pasha Nanen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasha Nanen".
3. Video është e këngës "Pasha Nanen", por nuk këndohet nga Diamond.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Diamond - Pasha Nanen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

14/04/2018

2018-04-14T15:00:14+00:00Ti e din qe tdu bre
Per ty osht gjdo lutje
Je ajo qe mlujte
Pse po mbon me vujtje

BABY

Tonat ti i gjujte
Kurgjo mo nuk rujte
Ondrrat qe i patem
Ike e i shujte

BABY

Qysh mujte dashnin e rrita si lule
Un e uita ti e kpute
Tregom pse sjena
Kur ndjejna po kena
Sa her po tsho sikur gota po thehna

Tu pi hainekena
Perball po knon Gena
Po du me trrejt qe stdu amo kejt po vrehna

Refreni:
Pa njoni tjetrin na dy mir nuk bohmi
Yaa yaaa
Pasha nanen si un stdon asnjoni
Yaa yaa
Pa njoni tjetrin na dy mir nuk bohmi
Yaa yaaa
Pasha nanen si un sdon asnjoni

Prej na dy qe sjena mo
Jom tu tpa ty kado
Je tu mshti qaq keq
Si kur tjes pa to

Nuk e di se qa u bo
Po bon gjeste adoleshences
Amo skenat e tua skenat e tua
Jon ka mvin ma ron
Se pesha Ences

BABY

boll ma theve zemren Baby
Boll mo sun ma ndryshon menen baby
Boll moUn kom dasht me tpas temen baby
Boll mo Sod jom bo shok me venen baby

Refreni:
Pa njoni tjetrin na dy mir nuk bohmi
Yaa yaaa
Pasha nanen si un stdon asnjoni
Yaa yaa
Pa njoni tjetrin na dy mir nuk bohmi
Yaa yaaa
Pasha nanen si un sdon asnjoni

boll ma theve zemren baby
Boll mo
s'un ma ndryshon menen baby
Boll mo
Un kom dasht me tpas temen baby
Boll mo
Sod jom bo shok me venen baby


Më Shumë Këngë Nga Diamond:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet