Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Diellza Dobroshi - Natë Adoloshente  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/06/2013

2013-06-17T08:53:52

Muzika:

Florent Boshnjaku

Teksti:

Diellza Dobroshi

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Natë Adoloshente" kënduar nga Diellza Dobroshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Diellza Dobroshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Diellza Dobroshi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet