Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diellza - Sikur Andërr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me pas krejt jeten sikur anderr
Gjithmone detin afer edhe komt ne zall
Se kom qef me qef
Jeten ko me jetu qashtu qysh po du
S'ka lidhje qka ki me mendu per mu
Jooo
Se mend une kom krejt tjeter sen.

Shume pom pelqen kjo jeta e re
Se pom doket sikur me notu mbi re
Aj e po nihna teper "high"
Kur e kom lirin sikur tymin n'ajr
Se s'po du s'po du per ty me mendu
Po du me pas sa ma shume kohe per mu
S'po du
Jo ë ë ë
Yeahhh

Nuk e di ma mire a ki
Kur jon senet krejt thjeshte pa as ni filozofi
Qa u kon ka me met veq histori
E me te nesermn nuk po du me perzi
Se lo se lo
Pa e shfrytzu ket kohe
Se nuk kthehet mbrapa mo
Pse jo pse joooo?
Se qishtu pom pelqen
Ma shume po ma then.
Diellza Kadriu
Publikimi: 24/09/2019
Teksti: BimBimma


Diellza - Sikur Andërr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Andërr".
3. Video është e këngës "Sikur Andërr", por nuk këndohet nga Diellza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0