TEKSTESHQIP

Diona Fona
Mama
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mama" kënduar nga Diona Fona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Maj 2022, Diona Fona publikon videoklipin "Mama". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Diona Fona, teksa për arranzhimin u kujdes Deard Sylejmani. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Deard Sylejmani.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200