TEKSTESHQIP

Diona Fona & Lumi B
Bounce
Lyrics

A-a-h young mama n'qaf ice no drama
Najr young mama nice ice un ju ndana
[?] back to back sa shum m'ki nxeh
Ajde se kom ni ide, sa shum m'ki deh

[REF.:]
Roll that shit back
Roll that roll that shit back
Roll that shit back
Roll that roll that shit back
Bounce dat ting back
Bounce dat bounce dat ting back
Bounce dat ting back
Bounce dat bounce dat ting back

Eeny, meeny, miney, mo
Bonu gati roll that shit lets go
Gjith i vyn n'koh gati mu wow
Ama kur vjen po kercejn JLo
Hol' up hol' up
Doren n'thob edhe me to dolla'
Krejt po ja hajn se o ma e forta
Un ma i trash ajo ma e holla
You know Lumi o numero uno
Im better than dhet-here ma i miri najhere
Im better than dhet-here ma i miri najhere
Puff puff pass puff puff gjasht
Mengjes ora gjasht kurkush nuk po don me dal (get the f**k out)

Take em to my yacht
Mir e din veten sun e nal
A po t'vjen inat
Baby e din qe nuk ta fal
Bohem supe kur mrrin per vije trupi
Actin' stupid kur po mrrin ngat trupi

[REF.:]
Roll that shit back
Roll that roll that shit back
Roll that shit back
Roll that roll that shit back
Bounce dat ting back
Bounce dat bounce dat ting back
Bounce dat ting back
Bounce dat bounce dat ting back

DËRGOI:
INFO
Më datë 19 Korrik 2023, Diona Fona & Lumi B publikojnë videoklipin "Bounce". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Diona Fona, Lumi B & Rron Kai kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge. Videoklipi u prodhua nga kompania Sekuencë.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200